Комітет Верховної Ради з нацбезпеки та Комітет з правоохоронної діяльності 1 лютого проведуть спільне закрите засідання, на якому чекають главу Служби безпеки України Івана Баканова.

Темою обговорення стануть резонансні події у лавах СБУ. Імовірно, йдеться, про замах на генерала спецслужби Андрія Наумова, свідчать дані на сайті парламенту.

«Інформація керівництва Служби безпеки України щодо резонансних подій, пов’язаних зі співробітниками Служби безпеки України, та перспективи розвитку Служби», – таким є єдине питання порядку денного засідання.

Нагадаємо, 22 січня полковника спецпідрозділу Служби безпеки України «Альфа» Юрія Расюка затримали за підозрою в підготовці вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова. Джерела у СБУ повідомляли, що у якості замовника підозрюють колишнього заступника глави СБУ Дмитра Нескоромного. Спершу у СБУ заявили, що екс-перший заступник глави СБУ Дмитро Нескоромний не є підозрюваним у замаху.

25 січня стало відомо, що Нескоромному оголосили підозру у замаху на Наумова. Журналіст Юрій Бутусов припустив, що екс-співробітник СБУ може сховатись у РФ, оскільки його діти мають російське громадянство. Слідство з’ясувало, що Нескоромний намагався повернутись до лав СБУ, однак Наумов став на заваді.

29 січня затриманий у справі про замах на генерала СБУ Андрія Наумова полковник СБУ Юрій Расюк визнав у суді, що замовником вбивства був екс-перший зам голови СБУ Дмитро Нескоромний.