Безцінним для каналів Медведчука був Олег Ляшко. Якщо склалося враження, що у заголовку містяться чиїсь висновки, то це не так. Це – пряма мова ведучих телеканалу ZIK, якими вони вітали Ляшка у новорічному ефірі 31 грудня 2020 року. Про це пише блогер Євген Булавка, далі прямим текстом:

Незмінний і безцінний – такою була прелюдія до приготування в ефірі радикалом оселедця під шубою, де він ще й оголосив про своє бажання стати прем’єром.

Згадати цей випадок змусило спостереження за тим, як зараз Ляшко тусить на інших телеканалах і у своїй манері “рве і мете” схвалюючи закриття проросійського медіахолдингу. Більш відданого ідеї інформаційної безпеки політика годі шукати.

Але десь на самоті Олег Валерійович напевно ридає у подушку, бо ще донедавна він був на цих каналах не просто своїм, а своїм у дошку.

Ну справді, не кожного запросять з’явитися перед глядачами саме 31 грудня, коли вся країна сидить перед телевізором. Це – знак особливої уваги.

Загалом, упродовж минулого місяця Ляшко був в ефірах цієї “медведчуківської трійки” аж вісім разів.

На тому ж каналі ZIK він був і 19 січня.

Гостем 112 каналу Ляшко був 28 січня, 22 січня, 15 січня, 12 січня.

В ефірі News One Ляшко був 21 січня.

Більше того, Ляшко був гостем ефіру ZIK саме в той день і час, ввечері 2 лютого, коли готувалося, ухвалювалося і було оприлюднено рішення щодо санкцій проти цього та інших каналів.

Вийшовши із студії ZIKу Ляшко миттєво перевзувся, і записав відео, у якому схвалює його закриття.

У перевзуванні він переплюнув навіть “слуг” або “свободівців”, які також були постійними гостями проросійських пропагандистських медіа, зараз підтримують припинення їхнього мовлення, але принаймні не роблять з цього шоу!

Юлію Тимошенко на тлі Ляшка взагалі іноді хочеться похвалити, бо протягом тривалого часу користуючись медійною підтримкою Медведчука, регулярно, як на роботу, приходячи у “теплу ванну” його телеканалів, у новій ситуації вона просто змовчала.

А Ляшко… Ще ліж… ой, ще студійне крісло не охололо, як він почав поливати брудом тих, хто відкрив йому своє “ватне” серце.

Ну яка ж ви все таки, Олеже Валерійовичу, непостійна радикальна скотиняка!

Відзначимо, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу “Україна 24” підтримав санкції проти телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK і назвав їх “каналами кремлівських чортів”.

“Я вперше за два роки щиро аплодую президентові Зеленському за це рішення, це правильне рішення… Нехай Росія продемонструє свободу слова, ми бачимо їхню “свободу слова”, коли тисячі людей затримують на мітингах, десятки мільйонів україномовних людей живуть у Росії і не мають ані школи, ані каналу, ані газети. Була українська бібліотека в Москві, так нещасну директорку посадили за українську літературу. Тому коли нам розповідають про свободу слова в контексті закриття цих трьох каналів – там немає ніякої свободи слова”, – заявив політик.