Служба безпеки України затримала у Сєвєродонецьку одного з ключових організаторів антиконституційного “референдуму” зі створення так званої “ЛНР”.


p style=”text-align: justify;”>Джерело: СБУ

Деталі: Сепаратистом виявився колишній український чиновник, який багато років працював на керівних посадах в органах внутрішніх справ та очолював управління транспорту Луганської міськради.

Навесні 2014 року він приєднався до проросійських терористів та став активним учасником антиукраїнських мітингів в обласному центрі.

 

Він отримав посаду так званого “голови координаційної народної ради Луганської області”, а також брав активну участь в організації та проведенні у регіоні антиконституційного “референдуму” 2014 року щодо створення псевдоутворення “ЛНР”.

Зловмиснику не вдалося довго утриматись на керівних позиціях у самозваних “органах влади” так званої “ЛНР”.

Протягом кількох років колишній український чиновник намагався займатись бізнесом на тимчасово окупованій території. Однак згодом він усвідомив відсутність будь-яких перспектив у так званій “ЛНР”, вирішив отримати закордонний паспорт, придбати нерухомість і легалізуватись на контрольованій урядом території України. Під час ретельно спланованої операції співробітники СБУ встановили місце перебування зловмисника у Сєвєродонецьку.