У власника телеканалу “Прямий” Володимира Макеєнка проводять обшуки.

Таку інформацію “Українській правді” підтвердили у пресслужбі ДБР, про це повідомляє сайт “Прямий”, пресслужба партії “Європейська солідарність”

Зокрема, на “Прямому” стверджують, що обшук відбувається за постановою суду, проте заявляють, що правоохоронець відмовився повідомляти, якого саме, і за якою справою.

Канал сприймає такі дії як “тиск і наступ” на свободу слова.

“Прямий канал залишається одним з небагатьох засобів масової інформації, який не співає осанну президенту Зеленському. Саме з цим ми пов’язуємо обшуки в офісі Володимира Макеєнка, який є власником Прямого каналу. Ключову роль у цих діях, як завжди, відіграє поплічник Януковича Портнов та його “шістка” керівник ДБР Труба”, – заявляють у “Євросолідарності”.

Після повернення в Україну екс-заступник глави Адміністрації колишнього президента Віктора Януковича Андрій Портнов почав подавати до ДБР заяви зі звинуваченнями Порошенка у скоєнні злочинів. Портнов написав уже понад 10 заяв до ДБР щодо Порошенка.

Порошенко тричі ходив на допити до ДБР у кримінальному провадженні щодо можливого ухилення від сплати податків, відмивання злочинних доходів під час купівлі-продажу заводу “Кузня на Рибальському”, ухиленні від сплати податків під час купівлі-продажу телеканалу “Прямий”, щодо можливого втручання в діяльність Окружного адмінсуду Києва.