Київський міський голова Віталій Кличко вважає, що справа проти нього щодо державної зради не має перспектив.

Про це заявив сам Кличко в ефірі телеканалу “Україна”.

“Цій “новині” вже майже три тижні. І зараз так звані “друзі” розганяють її вже не першою хвилею в інформаційному полі.
Неназваний скаржник – фізична особа – звернувся до суду, щоб той зобов’язав НАБУ відкрити провадження.
Перспективи ця справа не має, я переконаний. І мені дуже смішно, що там йдеться ще й про нібито держзраду. Нехай перевіряють!” – говорить політик.

Національне антикорупційне бюро на виконання рішення Антикорупційного суду від 18 жовтня відкрило кримінальне провадження щодо можливої державної зради і розкраданні державних коштів мером Києва Віталієм Кличком і його двома заступниками під час забудови столиці.

Користувачі Мережі негативно відреагували на подібну заяву, звинувачуючи політика в крадіжках і глузуваннях з простих людей.

Все почалось з того, що до Вищого антикорупційного суду надійшла скарга на НАБУ про бездіяльність щодо початку розслідування можливих правопорушень Кличка та двох його заступників за ч. 2 ст. 364 ККУ (зловживання службовим становищем) , ч. 2 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди), ч. 3 ст. 191 (розкрадання держкоштів), ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та інших злочинів.

Суду надали результати розгляду заяв щодо самовільного захоплення земельних ділянок, несанкціонованої забудови та самовільної реконструкції житлових та нежитлових споруд в Києві.

18 жовтня суд розглянув скаргу і зобов’язав НАБУ відкрити справу за цими фактами.