Не так давно, Волонтер, комік і телеведучий Сергій Притула обурився діями ВО "Батьківщина" Волинь, яка розмістила його фото у партійній групі Facebook. Ведучий заявив, що без його дозволу використали його зображення у рекламних матеріалах.

Однак політсила Тимошенко знову потрапила у неприємну ситуацію щодо авторських прав.

Про інцидент написала та оприлюднила відповідне фото на своїй сторінці у Facebook журналістка та громадська діячка Анастасія Масюткіна.

За її словами, "Батьківщина" під час одного зі своїх з’їздів використала без дозволу фото із жінками-військовослужбовцями та навіть не попередила автора. 

Згодом фотограф підтвердила ці слова. 

"Тим паче, що було стільки поширень, і знайти власника цих фото могла б найбільш лінива людини на світі! Ну це ж все не для вас!?! Чи не так? І як можна голосувати і когось вибирати, коли навіть на такому рівні крадуть і не поважають авторські права? – де «новий курс»? – зауважила вона.

Додамо, що цю світлину створила фотограф Наталія Іщенко, а стала вона популярною після параду з нагоди Дня Незалежності, що відбувся 24 серпня, – тоді вперше Хрещатиком крокував окремий парадний розрахунок майбутніх офіцерів із жінок-військовослужбовців.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Власне Наталія Іщенко й зобразила їх у своїх світлинах, після чого її допис почали поширювати ледь не усі. Станом на 1 листопада, він має вже 4 тисячі 336 поширень.

Додамо, що у випадку ситуації з Сергієм Притулою, той запевнив, що конфлікт із осередком волинської "Батьківщини", який розгорівся напередодні, практично вичерпаний.

Зокрема, ведучий зазначив, що "у верхах "Батьківщини" про "зальот" волинських колег дізнались оперативно" і зв'язались з ним одразу з кількох сторін.

Він також згадав про дивне повідомлення, яке було опубліковане на сторінці волинського осередку політсили про те, що нібито на їхній профіль могла бути здійснена хакерська атака.

Притула додав, що зважаючи на те, що політичній силі було відведено 24 години для офіційних вибачень і вони вклались у цей термін, а центральний офіс "Батьківщини" засудив дії своїх волинських колег, телеведучий каже, що інцидент можна вважати вичерпаним.