Виключений з фракції “Слуга народу” народний депутат Гео Лерос, звинуватив чинного Президента України Володимира Зеленського в “корупції та бандитизмі” а також зазначив, що через подібні дії президента українці цілком можуть “знести його режим”.

 

Також він зазначив, що глава держави може бути причетний до підпалу його авто. Про це політик розповів в своєму блозі на YouTube.

“Можу тільки подякувати Зеленському, що привів людей з ментальністю 21 століття. У принципі, тепер я розумію, хто мені спалив авто. Але я не стану звинувачувати Тищенка (нардеп Микола Тищенко – Ред.), Комарницького (“смотрящий” по Києву Денис Комарницький – Ред.) або Єрмака (глава ОПУ Андрій Єрмак – Ред.). Тому що це Зеленський зробив Тищенка депутатом, а Комарницького “смотрящим” по Києву. Він зробив другою, і навіть першою людиною в державі агента ГРУ РФ Єрмака, який працює в інтересах ворога”, – сказав Лерос.

Депутат підкреслив, що Зеленський особисто винен у “корупції та бандитизмі”.

“Це не Єрмак або Тищенко винні в корупції і бандитизмі. Це ви пане президенте! Ідіть у відставку! Тому що українці знесуть ваш режим. Думайте!” – підсумував Лерос.

Нагадаємо, що раніше Гео Лерос оприлюднив другу частину записів розмов нібито нардепа від “Слуги народу” Миколи Тищенка, “смотрящего” над Києвом Дениса Комарницького і одного з його партнерів.

У ролику опублікованому на Youtube, нібито Комарницький і його співрозмовник, ім’я якого невідоме, обговорюють план “по Дубинському (нардеп від” Слуги народу “) і Леросу” (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця).

“Дивіться, подумайте, будь ласка, про це. Я буду на зв’язку. Ось. Але повинна бути програма по Дубинському і Леросу. Може, я його обійму десь в ресторані. Просто обійму, щоб він яскраво-червоний став. Я його можу балончиком пофарбувати. Можу зеленкою. Можу його обійняти, зеленочкою облити, сказати: дивіться на цього клоуна”, – говорить нібито Комарницький.

Крім того, чоловік з голосом, схожим на Комарницького уже в розмові з нібито Тищенком каже, що Лерос нібито повинен заплатити “за нашим законом”.

“Ало. Ні, у мене знаєш, інша тема з’явилася. Заплатити потім штраф, ну або зеленкою облити. Він про мене наплів стільки гидот, що він за це повинен заплатити за нашим законом?”, – говорить нібито Комарницький.

“О, бл*ть, може якесь відро бруду вилити йому на голову? Вилити г*вна і сказати: “Ось, на тобі”. На камеру. Тобто можна взяти камеру, зарядити йому по ї*алу і заплатити відразу йому, 17 тис. грн. Ти подумай, мені здається, що нам треба щось яскраве”, – озвучив він свою ідею.