Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов несподівано заявив, що після розкриття інформації про власників вітчизняних надр українці будуть дуже приємно здивовані. Експерти припускають, що мовиться про близьке оточення Петра Порошенка.

Таку думку висловив політтехнолог Борис Тизенгаузен. Експерт наголосив, що треба звернути увагу на те, в який період видавали ці дозволи.

Він пояснив, якщо дозволи видавали у період президентства Віктора Януковича, відповідно – це його найближче оточення отримувало згоду на оброблення цих надр.

“Але я думаю, що Данілов міг натякати на інше – що за час каденції Петра Порошенка комусь з його тісного оточення могли видавати ці дозволи. Може, і взагалі структурам, афілійованим самим Порошенком”, – припустив Тизенгаузен.

Він вважає, що на наступному засіданні все стане зрозуміло. Якщо виявиться, що дозволи видавали якимось фіктивним організаціям, які в тримають свої рахунки в офшорах, то це нас не здивує.

“Тому Данілов і акцентував на цьому увагу – що це відомі люди, про яких всі говорять і зараз перебувають в активній політичній фазі”, – підсумував політтехнолог.

Зазначимо, що сьогодні секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов несподівано заявив, що після розкриття інформації про власників вітчизняних надр українці будуть дуже приємно здивовані.

Про це секретар РНБО заявив на брифінгу після засідання Ради.

Секретар РНБО Олексій Данілов, розповідаючи про питання інвестицій та розслідування різноманітних порушень, згадав про те, що існує певний звіт Ради нацбезпеки та оборони України, у якому йдеться, зокрема, про ситуацію із вітчизняними надрами.

“Ви будете дуже приємно здивовані тим, хто є власником надр в Україні”, – заінтригував Данілов, не конкретизуючи цю інформацію.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.