У Росії продовжують бити на сполох через важкі втрати армії РФ в Україні, пов’язані з некомпетентним командуванням. Російський військовий експерт Сергій Колмогоров розповів, що в одному із підрозділів ЗС РФ командувач поклав цілий батальйон, який українська армія знищила майже повністю.

За підсумками бою із 408 російських військових змогли вижити трохи більше 20 людей. Більше того, замість стягнення командира, відправили на службу до іншого полку тієї ж дивізії на позицію начальника штабу. Фрагмент відео із зізнаннями експерта публікує один з телеграм-каналів.

«У нас є офіцер в армії РФ, який поклав цілий наш батальйон — із 408 людей вижило всього трохи більше 20. Так його відправили у цій же дивізії служити в інший полк, він знову майор і знову начштабу. А треба, щоб якщо неправильно спрацював — у лейтенанти, взвод до рук і вперед, на передок», — заявив Колмогоров.

Зазначимо, кількість знищених окупантів збільшується немислимими темпами і за частину листопада їх число вже більше, ніж за деякі попередні місяці. З чим пов’язане таке небувале зростання втрат у живій силі — пояснює військовий аналітик Олександр Коваленко.

Так, аналізуючи втрати Росії з початку місяця, Коваленко відзначив скорочення в атаках механізованої компоненти і явний дисбаланс між втратами в живій силі і техніці.

«В першу чергу це обумовлено перегрупуванням механізованої компоненти по ряду напрямків, а на найзапеклішому — Авдіївському, накопиченням перед черговою хвилею наступу. Саме тому, щоб не зменшувати ритм тиску, нещадно в полі женуть людський ресурс», — пояснив експерт.

Він прогнозує, що показник знищених окупантів за листопад може виявитися «вкрай високим, якщо не зовсім – рекордним».