Володимир Зеленський 17 лютого змінив склад Ради національної безпеки і оборони України. Президент ввів до складу РНБО Юлію Лапутіну – міністерку у справах ветеранів.

Про це повідомляє Офіс Президента.

Указ Зеленського набув чинності 17 лютого.

“Ввести до персонального складу Ради національної безпеки і оборони України Лапутіну Юлію Анатоліївну – міністерку у справах ветеранів України”, – мовиться у повідомленні.

Хто така Юлія Лапутіна

Юлія Лапутіна народилася в 1967 році в Києві. Вона – друга жінка в історії незалежної України, яка отримала генеральське звання.

Протягом 2010-2012 років Юлія Лапутіна була заступником начальника Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України. 14 квітня 2014 року у складі першої об’єднаної групи СБУ висадилася на краматорському аеродромі, захист якого забезпечував спецпідрозділ «Альфа».

У вересні-грудні 2014 року була командиром оперативної групи СБУ в антитерористичній операції й виконувала завдання з затримання учасників проросійських терористичних формувань.

З 2014 року обіймала посаду заступника начальника департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України. Входить до складу Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.