Заступник голови Міністерства освіти і науки Ігор Гарбарук розповів PavlovskyNEWS, що написав заяву на звільнення за власним бажанням, оскільки це “європейська практика”, яку він дотримується.

Вважаю, що єдиний варіант для будь-якої людини, яка обіймає державну посаду, навколо якої розгортається подібна ситуація – написати відповідну заяву. Чим планую займатися?!” Попереду Новий рік та Різдвяні свята і це головне, – заявив Гарбарук.

Кабмін вже звільнив заступника міністра з посади після скандалу через фото, на якому мер Львова Андрій Садовий, заступник міністра освіти Ігор Гарбарук та його помічниця у сукні з відвертим декольте Крістіна Тишкун. Гарбарук та Тишкун відвідали Львів 24 грудня, щоб подивитися, як працюють навчально-практичні центри у профтехучилищах.

Нею виявилася 27-річна юристка Христина Тишкун, яка представилася помічницею Гарбарука. Жінка сама виклала згадане фото в своєму Instagram-акаунті, однак після хвилі критики щодо її образу закрила до нього доступ.

Ігор Гарбарук після скандалу відповів критикам свого вибору помічниці віршем Редьярда Кіплінга. Його у перекладі Євгена Сверстюка він опублікував у  Facebook, але вже через кілька годин вилучив цей пост зі своєї сторінки.