Ще вчора п’ятий президент Петро Порошенко стверджував, що в його каденцію нібито готувалися закрити канали пулу Віктора Медведчука, але не зробили це, тому що почалася виборча кампанія і таке блокування “створила б проблему з визнанням виборів як чесних і прозорих”. Так лідер партії євросолідарності пояснив в Telegram, чому під час перебування його президентом в ефірі працювала медіагрупа кума Путіна.

Також він заявив, що Зеленський не мав права накладати санкції на депутата Тараса Козака з ОТЗЖ. Мовляв, це “прямо забороняє” закон.

З цього приводу вже встиг висловитися Сергій Лещенко у своєму Telegram каналі.

“Петро Порошенко обурений! Каже, що не мав права Зеленський накладати санкції на депутата Тараса Козака з ОПЗЖ. Мовляв, це” прямо забороняє “закон. Коротше, неправильно санкції наклав Зеленський!

Перед вами – витяг з указу президента Порошенко за весну 2018 року. Він накладав санкції на українських громадян, аж “гай шумів”. Тоді виникає логічне запитання – якщо Порошенко міг накласти санкції на громадянку Березовську, яка працювала на Україна.ру, то що заважало накласти санкції на Тараса Козака? Невже взаємовигідну угоду – канали Козака / Медведчука працюють, вони їх містять і піарять Порошенка на виборах 2019? Як вам таке припущення? “- Зазначив політик на своєму каналі ЛЕЩЕНКО ТУТ