За останні два роки в ЗМІ неодноразово з’являлись чутки та підтверджена інформація про погіршення стану здоров’я російського лідера Володимира Путіна.

Це помітно і про викладеним відео, в якому міміка та жестикуляція виказує, що все погано, і без магії монтажу ніяк не обійтись. Саме це є прямою ознакою погіршення стану організму та наявність тяжких захворювань, так йому і до катафалку недалеко. Через це в Кремлі піднявся шквал паніки з того, що, ймовірно, Путін навіть не дотягне до березневих виборів, до яких так цілеспрямовано готується.

Натомість голови Росії підшукують більш вигідну для них заміну Володимира Путіна, політика якого буде відповідна то сучасної. Та саме в цей момент рогом їм стає Борис Надєждін, який прямо заявляє, що хоче закінчити війну, що зокрема б означало виведення військ. Навіть через безустальні спроби Кремля прибрати його зі списку кандидатів, цілком можливо, що йому вдасться пробитись до верхівки, і, відповідно, сучасна Росія зазнає крах встановленого роками режиму. А поки, стає все більше і більше відомих вистав Кремля, зокрема, про одну з них ми вам і повідомим зараз.

В штабі Бориса Надєждіна повідомляють, що Центральна виборча комісія Російської Федерації виявила понад 15% недійсних підписів. При допустимому рівні трохи більше 5% це означає відмову у реєстрації кандидата на виборах. Остаточне рішення голова комісії Елла Памфілова оголосить 7 лютого. Поки що вона (або, точніше, Кремль) підтримує інтригу, подібну до дешевого серіалу, де фінал сюжету можна вгадати ще до початку серії.

«Ми плануємо відбивати підписи. Нам достатньо відбити приблизно 4500 підписів з 9209, визнаних недійсними. Якщо Центрвиборчком відмовить мені в реєстрації, я оскаржу рішення у Верховному суді», — особисто заявив претендент в кандидати.

У ЦВК стверджують, що, мовляв, Борис Надєждін збирав підписи мертвих душ. Ще трохи, і Елла Олександрівна оголосить, що підписи за Надєждіна ставили саме Євген Пригожин та Йосип Кобзон.

Це дійсно дивно в контексті того, які черги складаються по всій Росії та за її межами. Проте, коли йдеться про головного героя уявлення, такого як В.В. Путін, то, згідно з легендою, це людище зібрав понад 3 мільйони підписів, і все це без фальсифікації! Щоправда, жодна фотографія черг не підтверджує цього. Певно тому, що люди дійсно займалися справами, а не фотографували черги, яких ітак не було.

Загалом, ідея бракованих підписів здається досить абсурдною. Як відомо, підписи ставлять реальні люди, які підтримують свого кандидата. І враховуючи, що цій процедурі приділяється особлива увага, ніхто не ставить підпис за межі відведеного квадратика свідомо. Тому чому це гачкотворство взагалі потрібне? Це питання, яке має риторичний характер.

Навколо даної ситуації вже розгортається скандал. Пишуть, що це не ЦВК вчинила дані маніпуляції, а соратники Навального, що залишилися в Росії, організували «вкидання» недійсних підписів. Мабуть, це було зроблено, щоб запобігти допуску «ручного» кандидата до виборів. Проте вся ця інформація базується на джерелах, тому немає сенсу коментувати ці домисли.

За словами політолога Аббаса Галлямова, оголошення про 15% браку — це вирок, тобто рішення про недопуск вже прийнято. Він вважає, що такий (антивоєнний) кандидат, за умови чесного підрахунку голосів, може обігнати навіть чинного президента РФ Володимира Путіна. Тому Кремль не ризикуватиме допустити Надєждіна до виборчих бюлетенів.

Відзначається, що для усунення Надєждіна з виборів раніше вже розпочалася відповідна підготовка – пропагандисти «мочили» екс-депутата Держдуми і натякали на низьку якість підписів.

Зокрема, відомі прокремлівські телеканали та інші медіа видавали «новини» в одному і тому ж ключі. Крім «якості підписів» прокремлівські ЗМІ заявляли, що люди в чергах (щоб поставити підпис за Надєждіна), нібито «найнята масовка».

При цьому пропагандисти показували один і той же «сюжет» — співробітник ЦВК пояснює людині з команди Надєждіна, що підписні листи заповнені невірно. І всі канали представляли «порушника», знятого з одного кута, ймовірно, однією і тією ж камерою.