Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун прокоментувала вчорашнє рішення комітету з питань охорони здоров’я про її звільнення. Про це вона заявила сьогодні, 3 жовтня у Facebook.

«Сприймаємо вчорашню постанову комітету — як характерну відповідь старої системи, яка понад усе прагне зберегти статус-кво», — йдеться у повідомленні.

«Дуже добре, що регулярно отримуємо такий фідбек. Це допомагає розуміти, що ми діємо правильно і виконуємо суспільний запит на справжні зміни», — додала вона.

Також Супрун подякувала тим, хто допомагає «перейти від застарілої совєцької до сучасної системи охорони здоров’я».

Супрун написала, що «наклеп став інструментом тих, хто програв».

варто нагадати, що 2 жовтня комітет з питань охорони здоров’я вчергове підтримав відповідну постанову і рекомендував Кабміну звільнити Супрун та заступника міністра Олександра Лінчевського.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Голова комітету, народний депутат Ольга Богомолець назвала брехнею заяви МОЗ про боротьбу зі «схемами» в закупівлі медикаментів.

Очільниця профільного парламентського комітету Ольга Богомолець, яка є постійним опонентом віконуючої обовфязки міністерки, у квітні опублікувала свій перелік претензій до роботи керівництва МОЗ.

3 квітня комітет рекомендував парламенту прийняти звернення до Кабінету міністрів про відставку Супрун.

Тоді перший заступник голови комітету народний депутат Оксана Корчинська заявила, що реакція на звіт Супрун перетворилася на «з’ясування стосунків».

На її думку, за недовіру Супрун голосувала «реакційна частина комітету, яка прагне повернутись до старої системи охорони здоров’я».