Більше 90 підозрюваних були заарештовані в ході спецоперації, яка проводилася одночасно у 18 провінціях Туреччини проти курдської терористичної організації.

Про це повідомляє турецьке видання “АА”.

За координації міністерства внутрішніх справ, головного управління безпеки та головної прокуратури Шанлиурфи у 18 провінціях розпочалася операція проти курдської терористичної організації, в результаті якої було затримано близько 90 осіб.

“Згідно з отриманою інформацією, в результаті заходів, що проводилися  міністерством внутрішніх справ на півночі Іраку, Сирії та Туреччини протягом близько 10 місяців з метою виявлення та ліквідації турецької ланки так званої військової розвідувальної структури терористичної організації, було встановлено пильне спостереження за підозрюваними, які діяли від імені організації”, — йдеться у повідомленні.

Після координації дій з підрозділами безпеки була розпочата спецоперація у 18 провінціях, серед яких Шанлиурфа, Стамбул, Анталія, Адана, Бурса, Діярбакир, Газіантеп, Мардін, Мерсін, Денізлі, Конья, Кайсері, Бетман, Іспарта, Баликесір, Ширнак, Коджаелі та Амасья.

Нагадаємо, що у неділю, 1 жовтня, у столиці Туреччини Анкарі пролунав вибух, зокрема біля будівель парламенту та Міністерства внутрішніх справ.

За даними місцевих ЗМІ, цього дня в Туреччині стартує новий парламентський сезон. 1 жовтня в парламенті запланована церемонія відкриття.

Як повідомили журналісти, вибух пролунав близько 09:30 за місцевим часом. Перед ним нібито було чути 4 постріли, але це потребує підтвердження. Після цього до місця події прибули спецназ, а також охорона президента. Вони оточили будівлі. Окрім того, вивели важку техніку.

У Міністерстві внутрішніх справ Туреччини прокоментували інцидент. Очільник відомства Алі Єрлікая зазначив, що проти МВС був здійснений теракт, один із терористів підірвав себе, а іншого знешкодили силовики.