На Харківщині наступ РФ на Куп’янськ загрожує окупантам повторенням подій, схожих на «Чорнобаївку», тільки цього разу в маленькому селі Синьківка.

За словами Володимира Фітьо, начальника служби зв’язків із громадськістю Сухопутних військ ЗСУ, стан справ на цій ділянці фронту напружений і водночас фатальний для окупантів. Там зараз фактично триває самоліквідація ворога, адже він не шукає жодних способів прорвати українську оборону окрім того, що несе величезні втрати і не дає жодного результату.

«Поблизу Синьківки… Ми вже просто спостерігаємо і бачимо, що російські окупанти наступають тією ж дорогою за допомогою танків, БМП, піхоти. Їх там знищують і не раз», — відзначив Фітьо.

Зазначивши, що в цьому районі вже є «стоянка» зі спаленою технікою російських військових, він зауважив, що ЗСУ уважно спостерігатимуть за тим, чи буде противник продовжувати наступ на цьому напрямку, незважаючи на понесені втрати.

Фітьо також висловив здивування тим, що російське командування продовжує вести наступальні операції, навіть знаючи, що їх чекає рішучий опір і втрати. Він відверто здивований тим, як ворог, навіть після неодноразового виявлення своєї неефективності, продовжує повторювати ті ж самі помилки. Це лише в черговий раз доводить той факт, що командуванню РФ байдуже на власний особовий склад і генерали зацікавлені за найменших зусиль досягнути результату. Нюанс в тому, що вже майже два роки їхня тактика працює на провал армії РФ та приносить величезні втрати.