Джерело з Офісу Президента повідомляє, що у Генпрокурора Ірини Венедіктової є час до березня 2021 року. У березні її викличуть “на килим у Верховну Раду”.

Про це пише тг-канал “Легітимний” з посиланням на власні джерела.

“Уже в лютому місяці якщо не буде резонансних результативних справ, то у неї почнуться «проблеми», хоча вона вже до них підготувалася.

Джерело доповнює, що Генпрокурор Ірина Венедіктова, як істинний «політик-силовик» зараз пішла шляхом Міністра МВС Арсена Авакова і зібрала «папки» на оточення топ політиків і чиновників з Офісу Президента. Особливу увагу вона приділила кейсу Велике будівництво і «схемам», які там фігурують “, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський збирається оцінити діяльність на посту глави Офісу генпрокурора Ірини Венедіктової після її звіту про роботу за 2020 рік.

Однак уже зараз глава держави бачить успіхи в порівнянні з колишнім керівництвом відомства. Про це в коментарі “Українській правді” заявила його прес-секретар Юлія Мендель.

За її словами, рано говорити про остаточні висновки, оскільки рік ще не закінчився і генпрокурор не звітували про зроблене за час, проведений на відповідній посаді.

“Суспільство могло побачити певну активізацію в роботі Офісу генерального прокурора за час роботи Ірини Венедіктової. Якщо порівнювати з 2019 роком, бачимо збільшення показників успішності ОГП. Продовжується і реформа системи прокуратури”, – зазначила Мендель.

Вона додала, що якісну оцінку діяльності генерального прокурора все ж коректно давати тільки після того, як Венедіктова представить відповідний звіт.