Ми проходимо першу лінію оборони Росії на Запорізькому напрямку, за якою вже немає мінних полів, які були до неї. Тобто між першою і другою лініями оборони немає їх, адже друга лінія потрібна як зміцнення першої.  

Про це повідомив полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан одному з українських ЗМІ. 

«Вони ж своїми мінними полями туди-сюди не носитимуться, тому ми, можна сказати, провели певні дії для розтину оборони противника. І далі залежно від ухвалення рішень будуть введені стратегічні резерви, тоді можна говорити про подальший рух вже через лінію оборони. Це у двох місцях, відстань близько сотні кілометрів, тобто вийде ось такий квадрат сто на сто Запорізького фронту до Азовського узбережжя, з якого росіянам доведеться виходити. Адже якщо ми рухатимемося, рухатимемося паралельно. За одним напрямом Оріхово-Токмак і за другим, з-під Великої Новоселівки та Старомайорського у бік Старомлинівки у напрямку Азовського узбережжя» – ділиться експерт. 

Він додав, такі рухи дозволять взяти ворога в оперативне оточення після початку прориву даним «квадратом». 

Експерт також зазначив, що на цю літню наступальну кампанію ми не отримаємо коштів для того, щоб повністю виконати завдання знищення російської армії та виходу на держкордон — літаків і далекобійних ракет.