Під час контрнаступу української армії в Харківській області вдалося знищити велику кількість російських військових, які загинули під час відступу. Надходить інформація про сотні загиблих в окремих підрозділах, які не змогли вчасно відступити під тиском ЗСУ, пише з посиланням на військові джерела журналіст Роман Цимбалюк.

Згідно з інформацією, що надходить, в результаті контрнаступу ЗСУ загинуло не менше 250 військовослужбовців зі складу 200-ї окремої мотострілецької бригади Північного флоту з Мурманської області, яка базувалася у військовій частині за номером 08275 у місті Печенга, РФ. За даними джерел Цимбалюка, втрати російської армії величезні. Командування ЗС РФ змушене розгортати пункти соціальної роботи для сімей російських військових, які загинули напередодні.

“У зв’язку з величезними втратами серед особового складу бригади, у пункті постійної дислокації розгортають пункт соціальної роботи з сім’ями, родичі яких загинули в ході спеціальної військової операції. Керувати роботою пункту буде особисто заступник командувача Північного флоту контр-адмірал Ігор Курочкін”, – зазначає журналіст.

Нагадаємо, на Харківському напрямку українські військові ведуть успішний контрнаступ, за 3 дні просунулися майже на 50 км. Крім того, з кожною годиною звільнених населених пунктів стає все більше, армія ворога ганебно втікає, залишаючи чимало техніки та особового складу.