Сьогодні, 17-го липня, у Міноборони заявили про пряму причетність Росії до авіакатастрофи. У сьому річницю збиття рейсу MH17 Malaysia Airlines президент України Володимир Зеленський заявив про те, що Україна сподівається на співпрацю РФ зі слідчими у цій справі для з’ясування правди та притягнення винних до відповідальності.

«Світ і Україна пам’ятають про 298 жертв «Малазійських авіаліній». Залучення до відповідальності винних у катастрофі важливо не тільки для родичів загиблих людей, а й для майбутніх поколінь», – підкреслив Зеленський, повідомляє прес-служба голови держави.

Окрім цього, голова МЗС Дмитро Кулеба заявив, що за ці роки злочин детально розслідується, не дивлячись на небажання Росії співпрацювати.

«Зараз мова йде про поіменне встановлення кожного злочинця і притягнення їх до відповідальності. Справедливість може займати час, але вона неминуча», – написав дипломат у Twitter.

Також у Міноборони заявили про пряму причетність Росії до авіакатастрофи.

«Не дивлячись на спроби російської пропаганди спотворити реальність, з кожним новим доказом в суді пряма причетність Росії стає для світу очевидніше. За це і тисячі інших діянь винні особи обов’язково понесуть справедливе покарання», – наголошується у заяві.

Нагадаємо, що пасажирський літак «Малазійських авіаліній», виконувавший рейс MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий на тимчасово окупованій частині Донецької області 17 липня 2014 року – загинули 283 пасажирів і 15 членів екіпажу.