Військово-політичне керівництво Російської Федерації провело реорганізацію командування своїх військ, які воюють проти України.

Про це повідомила 8 квітня телерадіокомпанія ВВС, посилаючись на дані західного чиновника.

За інформацією співрозмовника журналістів, керівництво замінили. Зараз за ведення війни відповідає командувач Південного військового округу генерал Олександр Дворніков.

Джерело ЗМІ каже, що у Дворнікова великий досвід командування угрупованням російських військ у Сирії, згідно з даними на сайті міноборони РФ, генерал керував цим угрупованням із вересня 2015-го до червня 2016 року.

Як повідомило джерело ВВС, координація між військами РФ була дуже слабкою і мета Дворнікова – покращити її.

Нагадаємо, у Росії звільнили з керівних посад приблизно вісьмох генералів через те, що ті не виконали завдань, пов’язаних із вторгненням РФ в Україну.

Про це заявляв секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

“Ми на сьогоднішній день маємо чітке розуміння, які плани зараз є у ворога. Вони трошечки змінилися з початку війни – вони мали бажання за два-три дні пройти маршем, як вони казали, по Хрещатику. Цього немає і ніколи не буде. Більше того, вони зараз перейшли до іншої тактики. У них змінилося керівництво – було знято порядка восьми генералів зі своїх посад, з урахуванням того, що вони не виконали завдання. Зараз призначені нові. Ми чітко розуміємо, що відбувається у Російській Федерації. Більше того, я можу сказати, що вони в розпачі. Сьогодні наш центр аналізує, що відбувається на телебаченні РФ. Уже навіть такі, як [прокремлівський пропагандист Володимир] Соловйов і багато інших мерзотників дають задню, починають розмірковувати: “А що не так? А ми не думали, що це нація, що вони так згуртувалися”, – сказав Данілов.

Секретар РНБО висловив упевненість у перемозі України. Він заявив, що російські війська зараз рухаються в Україні “дуже повільно”.

“Бо ми б’ємо ворога по усіх напрямках”, – додав Данілов.