Українські воїни продовжують «успішно демобілізовувати» російських окупантів. Цього разу у чорних пакетах додому повернулися четверо офіцерів окупаційної армії.

Про це повідомляє офіцер ЗСУ, блогер Анатолій Штефан «Штірліц».

Він наголосив, що підтверджено ліквідацію щонайменше двох старших лейтенантів та двох лейтенантнів.

«Успішно демобілізовано: старшого лейтенанта Караваєва Івана; старшого лейтенанта Сердюкова Сергія; лейтенанта Раменських Віталія; лейтенанта Білого Євгена. Смерть ворогам», — зазначив «Штірліц».

Варто додати, що загальні бойові втрати противника за час повномасштабного вторгнення серед особового складу орієнтовно склали близько 299 тис. 80 осіб,  зокрема 660 за добу.

Крім того, російське командування кидало на штурм окупантів, щоб ті захопили українські позиції. Але ЗСУ знищують ворога і завдають йому шалених втрат.

Про це зізнався російський солдат у розмові, яку перехопило Головне управління розвідки Міноборони України. Відео вже розлетілося в Мережі.

Він зізнався, що у РФ настільки великі втрати, що вже «штурмувати нікому».

«Ти що там, як справи, вас хоч не задіють в штурмі? … Прогнози залишають бажати кращого. У нас теж вже штурмувати нікому. Три каліки», — кажуть окупанти.

Нагадаємо, ЗСУ назвали рекордні втрати у боях за Авдіївку. З моменту початку масованого наступу на Авдіївку противник втратив пораненими та убитими понад 5 тисяч солдатів. Деякі підрозділи ворога починають бунтувати.