Сивочолий недогетьман трохи забувся хто він насправді, тому я нагадаю. Про це пише екснардеп Володимир Парасюк на своїй сторінці у Фейсбук.

“Петро Олексійович, Ви – олігарх, корупціонер і брехун, і ви відродили Медведчука. Не забувайте про це.

Мені в голову не вкладається як можна з Порошенка ліпити патріота і чесну людину. А ще більше мене вражають його агресивно налаштовані прихильники. Звісно, серед них є розумні та інтелектуальні люди, але вони чомусь бояться сприйняти правду.

Не бійтесь, без Петра Олексійовича життя існує”, – йдеться у повідомленні.

Так Парасюк відреагував на нещодавнє привітання від Порошенка на адресу Майї Санду, яка перемагає на президенських виборах у Молдові.

Екс-президент України і лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко привітав Майю Санду з перемогою на виборах президента Молдови.

Відповідне повідомлення з’явилося в Facebook політика ще 15 листопада. З чого випливає, що український нардеп так поспішав з поздоровленнями, що навіть не став чекати оголошення результатів виборів.

«Щирі вітання Майї Санду, яка за даними екзитполів впевнено лідирує на президентських виборах в Молдові!» – написав Порошенко.

Він також зазначив, що йому вкрай важлива перемога проєвропейського кандидата дружньої країни і лідера партнерської йому партії в політичній сім’ї Європейської народної партії.

«Русскій мір» і популізм отримали заслужену відповідь з покажчиком «на вихід». Як і підтвердження того, що завжди перемагають державні сили, європейський вибір і тверда європейська солідарність! Так тримати!” – торжествує екс-гарант.

Ці заклики Порошенко прокоментували в Telegram-каналі Klymenko Time. Там відзначили, що він привітав ту саму Санду, яка влітку 2019 року в статусі прем’єр-міністра Молдови виступила зі звинуваченнями на його адресу.

За її словами, Порошенко у співпраці з давнім другом і бізнес-партнером, олігархом Владом Плахотнюком забезпечував контрабанду і корупційні схеми в Придністров’ї.

Тоді ж вона висловила надію на те, що українське керівництво на чолі з президентом Володимиром Зеленським буде сприяти ліквідації цих злочинних схем.

Нагадаємо, що 15 листопада в Молдові пройшов другий тур виборів президента. На посаду претендували Санду і нинішній президент Молдови Ігор Додон.

Дані ЦВК Молдови свідчать про перемогу екс-прем’єра – після підрахунку всіх бюлетенів результат Санду становить 56,28%. За Додона проголосували 43,72 відсотка громадян.