Екс-президент України Петро Порошенко не з’явився в Київський науково-дослідний інститут судових експертиз, де йому було призначено санкціонований судом допит із застосуванням поліграфа. Про це повідомив його адвокат Ігор Головань.

За його словами, Порошенко не отримував жодних повідомлень про слідчі дії, призначені на 1 жовтня. Він назвав їх “поліграфічним інформаційним шумом і пропагандистським шоу, яке виконується керованими з Москви маріонетками”.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Порошенко запрошується пройти процедуру поліграфа в Київському інституті судових експертиз у вівторок на 10:00.

Як повідомлялося, Андрій Портнов заявив, що Петру Порошенку призначили три перевірки на поліграфі за звинуваченнями у крадіжці грошей у армії.

При цьому колишній президент Порошенко проігнорував допит в Держбюро розслідувань, який був призначений на 18 вересня після того, як екс-перший заступник глави Адміністрації Президента Андрій Портнов заявив, що перед арештом свого заводу Порошенка вивів з його власності 115 тис. Кв м нерухомості.

Крім того 13 вересня Порошенко дав свідчення Державному бюро розслідувань у справі про захоплення Росією українських моряків біля Керченської протоки.