Радник Офісу президента Олексій Арестович переконаний, шо російська армія вже не має переваги, здатної забезпечити їй успіх у війні з Україною.

За його словами, “повний розгром армії РФ – це лише питання часу”, і зволікати з цим не слід.

Про це Арестович розповів у своєму Телеграмі.

“Чим довше цей час буде затягнуто, тим більше це забере жертв, а катастрофа в самій Росії набуде некерованого характеру”, – наголосив Арестович.

Радник ОП каже, що єдина перевага росіян сьогодні – це далекобійні засоби, здатні завдавати ударів на відстані тисяч кілометрів.

“Для запобігання цій загрозі нам необхідний паритет. Не для того, щоб ми накрили Москву, Тулу чи Воронеж. Нам потрібна сама можливість знищення військових цілей противника у глибокому тилу для того, щоб російські військові не мали бажання далі завдавати ударів по Харкову, Миколаєву та інших містах”, – пояснив Арестович.

Він наголосив, що зараз Україні дуже важливо отримати далекобійні засоби, здатні завдавати ударів на сотні кілометрів.

“Це дасть нам можливість якнайшвидше завершити війну та зберегти життя українцям”, – заявив Арестович.

У Росії нині триває прихована мобілізація. Але охочих іти воювати настільки мало, що російська армія навіть не може компенсувати 10% втрат своєї армії в Україні.

Про це в інтерв’ю ТСН сказав військовий експерт Олександр Коваленко.

“Почалась уже інша історія – безпосередньо в самій Росії. Ми бачимо на сьогодні, як під час так званої добровольної мобілізації, яка “велика” кількість росіян, готових денацифікувати та демілітаризувати Україну. Настільки “велика”, що вони навіть не можуть компенсувати 10% втрат своєї армії в Україні. Їм не вистачає ресурсу, охочих добровольців. Так, звісно, – на кухні під водочку та сельодочку дуже легко міркувати, що Путін – найвеличніший лідер всесвіту. А коли вже перед тобою є безпосередньо вибір: або ти сидиш на кухні, або береш автомат та йдеш вбивати українців, де скоріш за все вб’ють тебе або ти повернешся калікою, тоді ти все ж таки обираєш водочку та сельодочку”, – зазначив він.

Утім, коли, за словами Коваленка, тебе вже змушуватимуть узяти автомат, то тут вже виникає досить цікава історія: чоловік, який не має бажання йти воювати незрозуміло за кого, може стати реальною загрозою вже для того підрозділу, в якому він буде служити.

“Тому, в кожному регіоні може статися “вибух” та бунт”, –  підсумовує військовий експерт.

Своєю чергою журналіст Сергій Лойко підкреслює той факт, що Путінська армія, та сама “друга армія світу”, виявилася грандіозним поіздньосовковим потьомкінським селом.

У тому, наскільки російське озброєння і техніка, від танків до літаків і кораблів, виявилися ущербними і вразливими в реальній бойовій обстановці сьогоднішнього дня, весь світ мав нагоду переконатися за останні 6 місяців.

Якість особового складу взагалі катастрофічна, особливо тепер, коли нечисленні елітні сили вибиті війною, і їх доводиться на ходу замінювати бомжами, алкоголіками, ув’язненими та тими мешканцями чоловічої статі у ЛДНР, хто не встиг вчасно сховатися.

У цій ситуації численні експерти та пропагандисти наполегливо радять Путіну провести загальну мобілізацію.

Путін злочинець і безумець, але навіть він розуміє, що загальна мобілізація стане справжнім голосуванням, реальним опитуванням населення, чесним рефередумом про довіру президенту, і жодні памфілові, вціоми та директори шкіл тут не допоможуть.

Загальна мобілізація обернеться грандіозним фіаско, коли дві третини країни дадуть драпака геть з РФ, але навіть одну третину, що залишилася, найбільш тупих і покірних лузерів не буде чим озброїти, не буде кому навчати військової справи, і навіть не буде в що обмундирувати, тому що, як мовиться “все вже вкрадено до нас”.

Ну і крім того, Путіну потрібно буде публічно визнати свою поразку в Спеціальній Військовій Операції, а програвати він не вміє.

За півроку війни Путін виявився практично без боєздатної армії і нову взяти ніде.

Тому і рветься фронт, як зітлілі штани, то там то тут. І далі буде ще гірше.

Все, на що здатний сьогодні Кремль, це продовжувати обстрілювати українські міста допотопними ракетами та лякати весь світ ядерною війною, сподіваючись на рятівні переговори.

З Путіним при владі ця агонія триватиме максимум до весни.

При його усуненні війна закінчиться того ж дня.

Останній варіант влаштовує Україну, Росію та весь світ найбільше.

Воюємо далі, терпимо та чекаємо.