Українцям потрібно бути готовими до того, що темпи контрнаступи ЗСУ суттєво знизяться. Про це військовий експерт Олег Жданов заявив у черговому випуску свого блогу.

У якийсь момент, каже фахівець, контрнаступ українців зупиниться.

“Вона неминуча (зупинка). Неможливо наступати нескінченно. Тому суспільство має бути до цього готове. Сідаючи на шпагат, головне не порвати штани. Ми ж розтягуємо свої тили. Уявляєте логістику – де розташований Куп’янськ, а де була лінія фронту, коли ми починали наступ. Це треба все перевезти туди – в район Куп’янська. Треба організувати там оборону, тому що Росія починає потихеньку відходити від шоку, і зараз ми можемо спостерігати деякі спроби зібрати якесь військо для того, щоб нанести контрудар. вони, чи не зможуть, це вже питання другорядне, але потрібно бути до цього готовим”, — зазначив Жданов.

Фахівець пояснив, що ті частини ЗСУ, які знаходяться в обороні на лінії фронту, залишилися на місці. А в контрнаступ пішли резервні війська. Жданов підкреслив, що той оперативний успіх, якого ЗСУ вже вдалося досягти ‒ просто вражає уяву.

“Він (оперативний успіх – Главред) дуже вражає. Ми відсунули російські війська на державний кордон навпроти міста Харків. По річці Оскол ми Харківську область повністю звільнили. Далі, як буде розвиватися наступ, побачимо”, — підсумував експерт.