Президент Володимир Зеленський сказав, що російські окупанти випустили по території України вже понад 2500 ракет, про це він повідомив у своєму вчорашньому відеозверненні.

На ранок сьогоднішнього дня (4 червня ) кількість різних російських ракет, застосованих проти України, вже – 2503. Наші Герої тримають позиції й роблять усе, щоби завдати ворогу максимальних втрат. Я вдячний кожному захиснику, кожній захисниці, які наближають той день, коли Росії все ж таки доведеться залишити Донбас у спокої, – зазначив Президент.

Російські загарбники знищують своїми обстрілами соціальні установи, житлові будинки, церкви й релігійні споруди, культуру й мистецтво України. 

Усі факти знищення Росією пам’яток культури є достатньою підставою для виключення її з ООН та ЮНЕСКО.  Президент підкреслив, що Росія сама себе принижує знищенням міст і людей України, особливо вбивством невинних і беззбройних дітей. Зеленський додав, що війна зупиниться, як тільки одна людина в Москві віддасть такий наказ. 

У ніч на 5 червня Росія завдавала удару по Краматорську. Пошкоджені два підприємства міста, попередньо – жертв немає Про це інформує у фейсбуці міський голова Краматорська Олександр Гончаренко.

Звільняють” нас від промисловості. За попередньою інформацією без жертв, але серйозні пошкодження на двох підприємствах міста, – пише мер міста.