Поки українці сидять на карантині і багато хто вже втративши роботу, думають як прогодувати свої сім’ї, український політикум живе активним життям. Політики ведуть активну боротьбу за владу і нарощують свої позиції напередодні місцевих виборів.

За словами джерел телеграм-каналу “Резидент”, що не дивлячись на відеозвернення Зеленського і персональні дзвінки мерам міст з Офісу Президента, нас чекає протистояння між центральною владою і місцевим самоврядуванням. Ми вже бачили заочну суперечку з Трухановим і Кернесом, а тепер приєднався мер Черкас. Після 11 травня міста дозволять працювати всьому малому бізнесу про що вже відомо в Офісі Президента, а протистояння з владою буде використано для нарощування рейтингу мерів в регіоні.

Також телеграм канал повідомляє наступне:

“Наше джерело в ОП повідомило, що готується нарада в Офісі Президента, головне питання як приборкати регіональні еліти. Черкаси та Мукачево, а слідом Дніпро у відкриту саботують рішення центральної влади, оголосивши де-факто федералізацію. Арсен Аваков наполягає на жорсткій реакції в тому числі і силовий сценарій, щоб не було повадно “, – йдеться в повідомленні каналу.

Також ходять чутки, що після скандалу з мером Черкас, готуються радикальні кроки з боку центральної влади, аж до посадок.

“Наше джерело в ОП повідомило, що попереду нас чекають реальні посадки регіональної еліти. Зеленський був у нестямі через нахабство мерів обласних центрів, які відносяться до центральної влади як хочуть”, – пише той же “Резидент”.