ЗСУ контролюють уже 10 квадратних кілометрів на лівому березі Дніпра

Сили оборони України продовжують операції на лівому березі в Херсонській області. Відомо також, що українські бійці наразі утримують зайняті позиції і, ймовірно, перекидають піхоту.

Аналітики Інституту вивчення війни також зазначили, що українські сили продовжили операції на лівому березі Дніпра 18 листопада. При цьому Генштаб ЗСУ повідомив, що Сили оборони утримують позиції на сході Херсонської області.

У свою чергу російський воєнкор стверджував, що ЗСУ за підтримки артилерії нібито безуспішно атакували в районі сіл Пойма, що в 10 км на південний схід від Херсона і 4 км від Дніпра, і Піщанівка, що в 13 км на південний схід від Херсона і 3 км від Дніпра, а також з боку села Кринки, що в 30 км на північний схід від Херсона і 2 км від Дніпра.

За словами російських воєнкорів, українська армія продовжує перекидати додаткову піхоту на східний берег.

Водночас Генштаб ЗСУ повідомив, що 18 листопада Сили оборони відбили 12 атак російських окупантів на східному березі Херсонської області.

Нагадаємо, раніше прес-секретар Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк повідомила, що ЗСУ ведуть бойову роботу на Лівому березі Херсонської області і закріплюються на цій ділянці.

«Це складна ділянка на нашому напрямку, і робота там триває. Але вона не вся підлягає розголосу. Навіть за умов, що якусь частину ми вже змогли оприлюднити. Є велика різниця у термінах «закріпилися» і «закріплюються». Ми продовжуємо бойову роботу, і підрозділи морської піхоти працюють потужно», — заявила речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

За її словами, окупанти намагаються «компенсувати» успіхи ЗСУ, використовуючи тактичну авіацію і дрони.

«Намагається маневрувати в умовах складної погоди, типової для цієї пори року. Ворог долучає до тактичної авіації ще й безпілотні атаки, тобто сьогоднішня нічна активність дронів типу «Шахед» і також активність FPV-дронів на нашому напрямку досить велика», — підсумувала Гуменюк.