«ТИТАНІК АХМЕТОВА ЙДЕ НА ДНО», – так починає свій допис у Фейсбук Євген Прокопишин.

Комаровський підтвердив, що олігарх Ахметов був у Литві та зустрічався з ТОП-спікерами своїх ТВ-каналів, при чому був безпосередньо в ресторані, де Шустер та інші святкували ДН італійця Савіка. 

Олігарх уже напевно і не радий, що взяв цього … собі в команду – він же язиком меле не думаючи і «топить» олігархічну команду ще на початку їх «запливу»

Після цього і сам Телеведучий Савік Шустер визнав, що Ринат Ахметов особисто привітав його з днем народження у Вільнюсі, як повідомляла в розслідуванні “Українська правда”.

“Прилетіла людина, привітала – ну і все. Який державний переворот?! Хто говорив про політику. Я зі своїми дітьми буду це обговорювати? Чи з литовськими парламентарями?

Це чиста абсолютна маніпуляція”, – зазначив Шустер.

Щоправда олігарх не здається і вчора знову збирав Шустера та компанію, щоб ще раз обгадити Президента і його команду, будуть і нові «придбання» – Рудик і Бутусов. НАГАДУЮ – проводимо БОЙКОТ каналів Ахметова, можете зайти понаставляти «дизлайків» та написати «щось цікаве» в коментарях і виходьте, не створюйте їм статистику переглядів.

По факту, фото опубліковане Аваковим виявилося не лише «тролінгом», як багато хто порахував. Не лише заради святкової вечері у Шустерра зібралися. День народження став приводом зібратися для переговорів олігарха з гостями про види на майбутнє, про їхнє місце та роль у нових політичних проектах Ахметова з перспективою участі у наступних парламентських та президентських виборах. Пише політолог Андрій Золотарьов.

Звісно, ​​зустріч у Вільнюсі Ахметова з Гройсманом, Аваковим, Гордоном та Комаровським викличе неминучі асоціації з «Віденськими зустрічами» Фірташа. Варто зауважити, що у 2014 році все пройшло без шуму та пилу, ніхто особливо і не заважав реалізувати результат домовленостей. Як очевидно і те, що домовленості з Порошенком та Кличком не вирішили проблем Фірташа. Зараз ситуація інша, спокійно повторити номер точно не дадуть. Та й «засвітилися» зарано. Схоже, коли говорилося, що Ахметова втягують у дестабілізацію України це й мало на увазі. І не варто забувати те, що «хитання» ситуації зашкодить і самому Ахметову, який має в активах третину економіки країни. Вже хтось, а він добре знає, що іноді перебіг подій йде далеко за межі задуму режисерів.

Нагадаємо, на днях журналісти оприлюднили розслідування, де вказувалося, що олігарх Рінат Ахметов літав у Вільнюс, щоби зустрітися з лояльними до нього політиками і громадськими діячами. Ціль поїздки, за версією ЗМІ, – обрати майбутнього президента України, а також кандидатів в депутати Верховної Ради. Пише видання “Главком”.

22 листопада колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков опублікував фото із написом «Це саме те що ви подумали», на якому він, колишній прем’єр-міністр Володимир Гройсман, телеведучий Савік Шустер, Дмитро Гордон, доктор Євген Комаровський стоять з обладунками на березі озера.

Журналісти провели розслідування і їм вдалося дослідити за яких обставин було зроблене це фото і хто з відомих особистостей не потрапив у кадр. Зазначається, що низка українських політиків літали в Вільнюс на святкування дня народження Савіка Шустера. Окремим чартером, через Париж, у Вільнюс прилетів і сам Ахметов, але на день народженні Шустера він начебто не був присутній.

Тепер, як підтвердив Комаровський, олігарх таки був на святі.