Глава представництва ЄС в Україні Матті Маасікас запевнив, що ближчим часом європейські партнери затвердять суттєве збільшення коштів Україні.

Влада Євросоюзу надасть фінансову підтримку Україні у розмірі 1,4 мільйона євро для облаштування державного кордону з Білоруссю. Про це у п’ятницю, 3 грудня, повідомляє прес-служба МВС із посиланням на підсумки зустрічі голови відомства Дениса Монастирського з головою представництва ЄС в Україні Матті Маасікасом.

“Зважаючи на сьогоднішні виклики, МВС пропонує розглянути можливість перерозподілу частини бюджету другої фази спільного проекту EU4IBM для невідкладного облаштування українсько-білоруської ділянки кордону та підвищення можливостей Держприкордонслужби”, – сказав міністр.
Маасікас також додав, що Україна може розраховувати на 1,4 млн. євро від ЄС у рамках цього проекту найближчим часом, а протягом кількох місяців європейські партнери затвердять суттєве збільшення цієї суми.
“Голова правоохоронного відомства зазначив, що у зв’язку із загостренням ситуації на кордонах ЄС та Білорусі, а також відвертої демонстрації агресивних намірів з боку східного та північного сусідів, Україна зацікавлена ​​у розширенні взаємодії з ЄС з питань безпеки. У цьому сенсі українська сторона зацікавлена ​​в участі у засіданні міністрів внутрішніх справ ЄС, яке відбудеться 9 – 10 грудня у Брюсселі”, – йдеться у повідомленні.