Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко написав заяву про звільнення з посади. У соцмережі він опублікував світлину разом з наисаною заявою.

Світлину з заявою на звільнення Кирило Тимошенко супроводив дописом. У ньому заступник глави ОП подякував президенту Володимирові Зеленському за довіру, а також “можливість робити добрі справи кожного дня та кожної хвилини”.

Напередодні про це повідомляли як поінформовані співрозмовники УП у складі РНБО, так і джерела у Кабміні.

За словами джерел, замість Тимошенка на посаду планують призначити голову військової адміністрації Київської області Олексія Кулебу.

Крім того, у відставку підуть глави ВЦА Сумської, Дніпропетровської, Запорізької і Херсонської областей.

У січні співрозмовники УП повідомляли, що найближчим часом Тимошенко може втратити посаду заступника голови ОПУ.

Також повідомлялося, що можуть звільнити кількох голів ОДА, що пов‘язані з Тимошенком.

Повідомляється, що у відставку підуть і голови ВЦА Сумської, Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей.

Заступника генерального прокурора Олексія Симоненка також сьогодні попросили написати заяву на звільнення.

Це той самий Симоненко, який поїхав на 10 днів святкувати Новий рік з родиною до Марбельї, використавши автівку бізнесмена Григорія Козловського. Обіцяють, що це не єдине кадрове рішення після гучних корупційних скандалів минулого та початку цього тижня.

Сам президент України Володимир Зеленський підтвердив інформацію, яка поширилася в Мережі про кадрові зміни.Він також анонсував нові відставки. Про це він заявив у своєму відеозверненні.

“Вже є також кадрові рішення – частина сьогодні, частина буде завтра – щодо управлінців різного рівня в міністерствах та інших структурах центральної влади, і в регіонах, і в правоохоронній системі”, – сказав Володимир Зеленський.