Російські злочинні удари не пробачаються. Це в черговий раз довели Збройні Сили України, які нанесли ракетний удар по скупченню російських військ у Оленівці, Донецька область.

За відомостями з Генштабу, удар був завданий за допомогою українських реактивних систем залпового вогню. Внаслідок цього удару, за попередніми даними, загинули 19 російських окупантів, включаючи заступника командира, також поранення отримали ще 12 ворожих військових, включаючи командира підрозділу.

Російські пропагандисти також в паніці підтвердили факт удару двома ракетами HIMARS по місцю збору російських військ у Оленівці під час нагородження. Про таку втрату для РФ завив навіть Державний зрадник Олег Царьов, який зазначив, що окупанти не вчаться на своїх помилках і поновлюють масові заходи, що призводить до великих втрат.

Інші пропагандистські канали також повідомили про загибель 19 військових, серед яких заступник командира 155-ї окремої бригади морської піхоти та офіцери у званні майора та підполковника. Також, за цими джерелами, поранено командира 155-ї ОБрМП та ще 11 осіб. Шикування для нагородження проводило командування бригади.

Що цікаво, Царьов виявився правий щодо недолугості вищого військового командування РФ, адже попереднє шикування окупантів, що закінчилося ударом ЗСУ проводилось за декілька днів до цього, 20 лютого. Тоді ЗСУ вдарили по мотострілках із Забайкалля, поки вони чекали на командувача. Внаслідок удару ракетами з РСЗВ HIMARS по полігону біля села Трудівське у Волноваському районі могли загинути десятки російських військових.