То що, повномасштабне вторгнення тепер чекає Росію?

За словами військового експерта Романа Світана, Китай почав розгортати свої військові сили поблизу кордону з Росією з метою підготовки до можливого розвалу Російської Федерації. Світан вважає, що китайці мають давню стратегію та очікують змін в регіоні, які відкриють їм можливість відновити історичні китайські землі на території Росії. Він наголошує на тому, що це може статися лише у разі розпаду Російської імперії.

Експерт вважає, що цей сценарій може реалізуватися протягом наступних 10 років. Він також зазначає, що Росія в даний момент не має ресурсів для агресії проти Європи, навіть якщо такі плани існують. Росія занадто залучена у внутрішні проблеми, і навіть у випадку зупинки бойових дій, їй знадобиться час на відновлення та переозброєння.

Світан відзначає, що російська армія готується до конфлікту, але її відновлення потребує часу, якого може бракувати в умовах надзвичайної напруги. Таким чином, експерт стверджує, що в Європі реальна загроза від Росії поки що не велика через обставини, що обмежують її можливості дії.

Однак не слід виключати і сценарію божевільного кидка Путіна на Європу без врахування реальних можливостей РФ. У такому випадку все триватиме не довго і закінчиться тотальним крахом для країни-агресорки. Ймовірно, все ж деякі представники вищих чинів влади Росії це усвідомлюють та поки що стримують Путіна. Та чи надовго? У будь-якому випадку розраховувати Російській Федерації на її ще довге існування не варто. Адже після повномасштабного вторгнення в Україну увесь цивілізований світ зрозумів, що ця країна небезпечна у нинішньому складі та з наявною владою.