Командир батальйону «Ахіллес» 92-ї окремої штурмової бригади Збройних сил України Юрій Федоренко повідомив про успішне вибивання ворога з позицій на півночі Харківщини — окупанти відступають та тікають з фронту, в чому мати народила.

За його словами, російські окупанти в останні дні практично не мають поступу в цьому регіоні. Федоренко зазначив, що на напрямку Глибокого ситуацію вдалося стабілізувати, і Збройні сили України активно працюють над витісненням противника з їхніх позицій, використовуючи, зокрема, FPV-дрони.

Федоренко підкреслив, що заходи щодо вибивання ворога проходять досить успішно. Він також розповів про складні бої у Вовчанську, де українські війська стикаються з надзвичайно запеклим опором. Російські сили намагаються захопити Вовчанський плацдарм для подальшого просування в тил українському угрупованню. Одночасно ворог намагається досягти успіху в напрямку Куп’янська, щоб відтіснити Сили оборони України до річки Оскол.

 «Ворогу важливо зайняти саме Вовчанський плацдарм для подальшого просування в тил нашому угрупованню. Паралельно він намагається досягти успіху в напрямку Куп’янська, щоб відтіснити Сили оборони України до річки Оскол. Втім, за рахунок тих програм, які є в державі, за рахунок підтримки українців та відваги особового складу Сил оборони загалом я впевнений, що ЗС РФ не досягне успіхів на полі бою», — додав український офіцер.

Федоренко висловив впевненість у тому, що Збройні сили Російської Федерації не зможуть досягти успіхів на полі бою завдяки програмам, які реалізуються в Україні, підтримці українців та відвазі особового складу Сил оборони. Він підкреслив, що українські військові демонструють високий рівень мужності та професіоналізму, що дозволяє їм утримувати свої позиції та активно протидіяти спробам ворога просунутися вперед.

За останні дні на фронті стало очевидно, що російські окупанти не змогли досягти суттєвих результатів у своїх спробах прориву на півночі Харківщини. Незважаючи на постійні штурми та атаки, українські військові продовжують тримати оборону і навіть проводити контратаки, що дозволяє стабілізувати ситуацію на деяких напрямках. Важливо зазначити, що успішні дії українських військових стали можливими завдяки злагодженій роботі, сучасним технічним засобам, таким як FPV-дрони, та високому моральному духу особового складу.

Федоренко наголосив на важливості подальшої підтримки з боку держави та суспільства. Він відзначив, що єдність українського народу та відданість військових справі захисту Батьківщини є ключовими факторами у протистоянні з російською агресією. Українські війська готові продовжувати боротися за кожен метр рідної землі, не дозволяючи ворогу просунутися вглиб країни.

Командир батальйону «Ахіллес» також зазначив, що поточна ситуація на фронті потребує постійної уваги та підтримки з боку міжнародної спільноти. Важливо, щоб світ розумів масштаби загрози, з якою стикається Україна, та надавав необхідну допомогу, як у вигляді військової техніки, так і у політичній підтримці на міжнародній арені.

В цілому, Юрій Федоренко виразив оптимізм щодо подальшого розвитку ситуації на фронті. Він впевнений, що завдяки злагодженій роботі Збройних сил України, підтримці держави та міжнародної спільноти, українським військовим вдасться не тільки утримати свої позиції, але й поступово витіснити ворога з окупованих територій. Останні дні показали, що українські війська здатні ефективно протидіяти російській агресії, демонструючи високий рівень професіоналізму та відваги.