Речник президента РФ Дмитро Пєсков підтвердив, що французький лідер Емануель Макрон перервав розмову президентів України та РФ Володимира Зеленського та Володимира Путіна.

Про це він сказав 15 грудня в ефірі програми “Велика гра”.

“Я думаю, що хвилин 10-15 вони проговорили віч-на-віч, що не так коротко. Потім їх перервав президент Макрон, який наполягав на продовженні роботи в нормандському форматі”, – зазначив Пєсков.

Пєсков також розповів, що між Путіним і Зеленським є розбіжності стосовно вирішення низки питань.

“Путін і Зеленський почали розмовляти один з одним. Знову ж таки, вони далекі від згоди з цілої низки питань, вони використовують різну термінологію”, – сказав він.

Раніше РосЗМІ повідомляли, що переговори віч-на-віч  могли тривати “ще скільки завгодно і взагалі були в розпалі”, проте через заплановану в Єлисейському палаці вечерю закінчилися.

До них у переговорну раптом увійшов Еммануель Макрон і сказав: “Все, досить! Час вечеряти…“.

Нагадаємо, в Парижі 9 грудня відбулася зустріч лідерів Німеччини, Франції, України та Росії. Це – перший “нормандський саміт” з осені 2016 року.

Володимир Зеленський під час спілкування з пресою назвав головною перемогою саміту в Парижі обмін полоненими до кінця року у форматі всіх на всіх, але визнав, що цього “замало”. Сторони під час зустрічей також обговорили “газове питання”, контроль кордону на Донбасі, а також домовились про наступний саміт протягом чотирьох місяців.