НАЗК виявило порушення в електронній декларації депутата Верховної Ради Дмитра Добродомова (позафракційний) за 2016 рік. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Добродомов вказав недостовірні дані про об'єкти нерухомості сина і дочки, про вид та суму отриманого доходу. Також депутат не відобразив відомості про входження в керівні органи громадських організацій.

У той же час виявлених порушень недостатньо для залучення Добродомова до кримінальної та адміністративної відповідальності. Депутат повинен подати виправлену декларацію.

Варто нагадати, що 27 квітня, депутат Верховної Ради зі Львова Дмитро Добродомов одружився з політологинею Анною Малкіною. Про це сам Дмитро Добродомов повідомив у своєму Facebook, опублікувавши фото з реєстрації шлюбу.

Зазначимо, що це – другий шлюб Дмитра Добродомова. Від першого шлюбу у нього є син.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Нагадаємо, 41-річний львів'янин Дмитро Добродомов є лідером партії «Народний контроль», а з 2014 року – народним депутатом України. За освітою – журналіст. З 2010 року він був генеральним продюсером телеканалу ZIK, а також автором і ведучим пограми «Хто тут живе?». У 2012 році він отримав нагороду «Телетріумф» у номінації «Ведучий будь-якого формату – регіон». До роботи на телеканалі ZIK він також працював у газетах «Експрес» та «Інформатор».

39-річна киянка Анна Малкіна є докторкою політичних наук та професоркою кафедри політичних наук Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. За інформацією з сайту університету, вона написала понад 50 наукових праць з політології.