Знаменитий український актор студії «Квартал 95» Володимир Зеленський в ексклюзивному інтерв'ю Дмитру Гордону розповів про формат відносин і про те як познайомився з власником телеканалу «1 + 1» Ігорем Коломойським.
 
«У нас з Коломойським бізнес-відносини, ми телевізійні партнери. Раніше, як ти знаєш, у нас були стосунки з «Інтером», тоді Валерій Хорошковський був господарем каналу. Може, ще хтось, але я як з власником з ним переговори вів. Наступний етап нашого життя – це відносини з «1 + 1», – розповів Володимир Зеленський.

Артист зазначив, що до знайомства з Ігорем Коломойським йому надходили пропозиції про співпрацю з каналом «1 + 1». Тоді перехід на «плюси» не відбувся через те, що Зеленський керував каналом «Інтер».

«Я перейшов, вже коли зрозумів, що не зможу працювати на телеканалі« Інтер ». Фізично не зможу. Але я нікого не звинувачую: це була моя моральна людська позиція. Співробітники «Інтера» ні до чого – це загальна ситуація в країні, політична ситуація в новинах. Навіть ведучі новин, я думаю, ні до чого – за великим рахунком », – повідомив Зеленський.

Популярное:  Можно не платить? Газовики рассказали, что делать с указанным в новых платежках долгом

Окремо актор розповів, про те як Коломойський намагався впливати на редакційну політику жартів студії «Квартал 95» і то як Зеленський цьому завадив.

«Дзвонив пару раз:« А чого ви жартували про всіх, а про того-то забули? »Капец! Я кажу: «А хто це той-то?» Він сказав. Я кажу: «Та ніхто про це не знає, в суспільстві не обговорюється». І потім, практично при вході на канал ми домовилися з Коломойським: ніякої редакційної політики. Це було моє головна умова, і, якщо воно не буде дотримано, ми канал покинемо », – розповів Зеленський.