Росія багато разів планувала замахи на представників військового та політичного керівництва України. Зокрема, командувач Сухопутних військ Олександр Сирський заявляв, що пережив декілька замахів на життя, які планували росіяни.

В одному із інтерв’ю, він зазначав, що Москва досі вважає його загрозою, про що свідчить «не один замах на нього».

До того ж, навіть зараз російська пропаганда багато працює над дискредитацією Сирського як Головнокомандувача ЗСУ та й загалом, як особистості.

Багато людей говорять про те, що найближчими днями можна чекати велику кількість інформаційних «видів» проти нового командування збройними силами України.

«Найближчі дні дуже будьте уважні до інформації, буде багато різних історій. І про Залужного, і про Сирського, і про всіх. Будуть якісь казки, якісь «басні», це все буде з посиланням на дуже авторитетні джерела», — сказав перший віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко.

Він заявив, що частину дезінформації будуть поширювати і через західні ЗМІ.

«Щось із цього буде закидуватися знову через західні ЗМІ, яким ми довіряємо більше. І буде такий інформаційний шум, власне ми частину його вчора спостерігали. Про те, що Сирський – м’ясник і так далі, ці всі речі досить таки примітивно викладалися», — заявив парламентар.

Корнієнко нагадав, що серед таких «вкидів» вже була і інформація про родину Сирського, яка живе в Росії.

Тож, ймовірно, на нас чекатимуть все нові і нові атаки.

«Скажімо так: ми знайомі з ракетними ударами», – говорить Сирський.