Громадський та політичний діяч із США Юрій Рашкін заявив, що президент США Джо Байден може прибути з візитом до Польщі ближче до 24 лютого – роковини початку повномасштабного вторгнення Росії до України. У такий спосіб американський лідер може потролити владіміра путіна.

“Ми бачимо, що Байден абсолютно не проти потролити путіна. Наприклад, законопроєкт щодо ленд-лізу був підписаний 9 травня і це невипадково”, – зауважив Рашкін.

На його думку, зустріч українського лідера Володимира Зеленського та президента США Джо Байдена необхідна і має відбутися. Крім того, це є частиною регулярного спілкування двох лідерів.

З історичної точки зору, ці дві людини вже пов’язані назавжди. Байден та Зеленський – це як Рузвельт і Черчилль,
– підкреслив політичний діяч із США.

Рашкін зазначив, що тема можливої зустрічі Володимира Зеленського та Джо Байдена є абсолютно передбачуваною. А саме – надання нашій державі більшої кількості озброєння.

Найімовірніше, Володимир Зеленський вимагатиме більше зброї. Упродовж останнього року це стало його постійною нотою,
– припустив політичний діяч із США.

Утім, за його словами, дуже цікавою є саме позиція американського президента. Так, адміністрація Джо Байдена продовжує говорити, що США хочуть надати Україні усе необхідне озброєння для ведення бойових дій та отримання результатів.

Юрій Рашкін підсумував, що тренд у розмовах українського та американського лідера вже заданий. Отже, все про що вони говоритимуть – стосуватиметься стратегії перемоги нашої держави у війні проти росії. Як би там не було, для України важливо зараз одне – перемога над країною-террористкою. І щоб швидше її досягнути, нам треба максимальна збройна та гуманітарна допомога від світу.