Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов підказав, як “правильно оцінювати” новорічне привітання президента Володимира Зеленського.

Про це він написав у Facebook.

За його словами, враження від виступу Зеленського залежало від ставлення конкретної особистості до нього.

“Якщо нам подобається людина, то ми бачимо в тому, що вона робить сильне і добре. І не помічаємо слабке і погане. І навпаки, якщо нам людина байдужа або не подобається, то ми бачимо більше негативу і не помічаємо щось хороше, – зазначив Міністр.

Також він навів низку порад, “як правильно оцінювати виступ” Зеленського. Так, треба поставити питання собі.

1. Що було в промові? (Тут просто максимально стисло, по суті, але одночасно максимально повно описують що відбулось. Це робиться для того, щоб нагадати собі всі важливі аспекти промови і не дати емоціям засліпити себе і забути щось важливе.)

2. Що сподобалось в промові? Що було найсильніше і чому?

3. Що не сподобалось? Що можна було зробити краще? (Зверніть увагу на конструктивність критики в цьому питанні. Таке питання зменшує конфлікт і залишає можливість для покращення через конкретні дії. Наприклад, в промові Президент України сказав «какая разница». А як можна було сказати краще, щоб передати основну ідею об`єднання і при цьому не образити важливі ідеї і переконання людей?)

4. Висновок. Ваша оцінка в цілому. Рекомендація, що робити.

“Цікаво порівняти, як ваша оцінка промови президента зміниться, якщо ви використовуєте цей підхід”, – додав Милованов.

“Найбільш корисним для мене цей підхід виявляється під час інтерв`ю та оцінки науковий статей, які я реферує. Коли я його не використовую – я просто пишу «сподобалось чи ні» і пару деталей. А з цим підхідом у мене нотатки стають більше детальними і, сподіваюсь, більш об’єктивними. Я би хотів побажати всім в Новому Році більше добра, об’єктивності, та конструктиву, – підсумував Милованов.

Нагадаємо, в новорічному зверненні президент Володимир Зеленський зробив упор на необхідність зберігати в 2020 році єдність країни і заявив, що неважливо, як називається вулиця, якщо вона освітлена і заасфальтована.

На думку глави держави, українці уявляють майбутнє однаково.

“Це успішна і процвітаюча країна, де немає війни, країна, яка повернула своїх людей і свої території. Де неважливо, як названа вулиця, тому що вона освітлена і заасфальтована. Де немає різниці, біля якого пам’ятника ти чекаєш дівчину, в яку ти закоханий”, – описав його Зеленський.