Веселі, брате, часи настали в Росії та особисто агресорського лідера. Як повідомляє інсайдерський канал Генерал СВР, ні китайські товариші, ні президент Туреччини Реджеп Ердоган не поспішають приймати у себе призначеного президента Росії, схожого на Володимира Путіна. Внутрішні перипетії так званого «політбюро 2.0» в Росії добре відомі керівництву всіх країн, які зацікавлені в отриманні такої інформації.

Не здатність на цьому етапі сформувати новий Уряд та домовитися про транзит влади унеможливлює міжнародні візити «Путіна». Чим вища ймовірність перенесення політичної кризи в Росії в публічну площину, тим менше бажання у лідерів дружніх і нейтральних країн бруднитися зустріччю з людиною, яка не є повною мірою владою у своїй країні.

Одна справа консенсус еліт навколо будь-якого лякала, яку можна назвати «Путіним» і тоді це бажаний гість, інша, коли такого консенсусу немає і тоді незрозуміло, чи залишиться черговий «Путін» при владі або вже через кілька місяців його в Росії зрадять анафемою і призначать нового царя, а його називатимуть позачерговим «Путіним», Патрушевим чи будь-яким іншим ім’ям, це вже не важливо. Головне, щоб ця людина визнавалася елітами як цар, або, якщо завгодно, президентом.

До слова, засудження російського президента Володимира Путіна через міжнародний спецтрибунал призведе до того, що його «знесуть» свої ж внутрішні еліти росії. Це буде результатом пришвидшення деструктивних процесів рф.

Про це розповів голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики Денис Маслов.

«Важливо, щоб нам утворили спецтрибунал саме з багатьма країнами світу, краще на підставі резолюції ООН. Якщо нас підтримає Генасамблея ООН чи більшість країн, і такий спецтрибунал видасть дозвіл на арешт таких військових злочинців, це буде означати, що вони ізольовані в своїй країні і декількох інших країнах. Це буде значити їх делегітимацію», — пояснив Маслов.

За його словами, навіть, якщо міжнародний трибунал не зможе притягнути Путіна до відповідальності фізично, це не кінець. Це навіть пришвидшить ті деструктивні внутрішні процеси, які уже є в рф і його «знесуть» внутрішні еліти.