Зустрілися і дуже продуктивно поспілкувалися з віце-прем’єром з інформаційних технологій Михайлом Федоровим та його заступником. На зустрічі також були секретар Національної інвестиційної ради при президенті України Леван Варшаломідзе та парламентський лідер Ліза Ясько, про це написав на своїй сторінці Михайло Саакашвлі.


Подаємо слова в оригіналі:

Цією молодою частиною Кабміну плануються реально дуже цікаві й круті речі, в тому числі програма «Дія», яку вони вже впровадили. Зараз їм потрібна політична підтримка і щоб суспільство було на їхньому боці. Тому ми домовилися спільно працювати з українською громадськістю для того, щоб кожна людина розуміла корисність впроваджуваних змін, а для молодих реформаторів був стимул їх впроваджувати.

Держава повинна служити народу, тобто кожному українцю. Служити — це і є конкретні послуги. Ці послуги повинні надаватися щодня, а життя людей повинне спрощуватися так, щоб люди це відчули на собі. Федоров це розуміє, але чи розуміють це всі інші в різних гілках влади?

Окрім того, відразу після цієї зустрічі, Саакашвілі відвідав ефір, де вступив в дискусію із Гетьманцевим, ось що про це написав сам Саакашвілі:

Мав вкрай цікаву дискусію з головою податкового комітету ВРУ, паном Гетманцевим. Виявилось, що у нас з вельмишановним представником парламенту є одна принципова розбіжність у поглядах:

Я глибоко переконаний, що відновлювати економіку та виходити з кризи можна тільки послаблюючи регуляції та знижуючи податки (нагадаю, в Грузії ми знизили податки на 62% і це призвело до безпрецедентного зростання економіки у 4 рази!!!), але пан Гетманцев вважає інакше.

Крім того є ще одна важлива деталь. На мою думку, ефективність реалізованих реформ та покращень має оцінювати народ. Якщо пересічний українець не відчув позитивних змін, якщо персонально його життя не стало кращим, то це не реформи.

Зазначимо, що також нещодавно сам Саакашвілі заявив, про позицію грузинської влади, та причетність до цього проросійських сил.

Провідний грузинський опозиційний канал Мтаварі висвітлює активність грузинської влади відносно моєї кандидатури на посаду в Україні і відзначає, що представники грузинської влади відразу після наказу з Москви активно включилися на промосковські канали в Києві: 112, Zik і NewsOne, якими володіє кум Путіна Медведчук.

Цілком очевидно простежується трикутник Москва-Тбілісі-Київ. Тут просто потрібно пам’ятати, що Іванішвілі, фактично власник Грузії – найбільший приватний акціонер Газпрому, а прем’єр-міністр Гахарія – широко звинувачувався в тому, що він є кадровим розвідником російської служби розвідки, закінчив університет Ломоносова, все життя працював і робив кар’єру в Москві. Їхні меседжі точно збіглися з месседжами російської пропаганди.

Мені шкода, що в Україні знайшлася величезна група людей, яка пританцьовує перед Путіним і Медведчуком і не тільки ганьблять мене на його каналі, а й підривають президента Зеленського і українську державність.