Окупанти вже відчувають відповідь українських захисників на ворожі обстріли.

Російські окупанти продовжують тероризувати вогнем правий берег Дніпра. Росіяни гатять і по звільнених територіях, і по тих, які навіть не були під окупацією.

Про це розповіла керівниця пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

Водночас, вже окупанти маневрують на лівобережжі Херсонської області і відчувають суттєву відповідь українських захисників на ворожі обстріли.

“Вони побоюються нашої відповіді. Вони її відчувають, вона досить суттєва. Наразі ми ще не можемо звітувати про результати, але вони дуже смачні і ви їх почуєте дуже скоро”, – сказала Гуменюк.

Раніше Наталія Гуменюк попередила, що Росія готується до нової атаки України, але це може бути не масований ракетний обстріл, оскільки РФ змінила тактику. Йдеться про комбіновану атаку.

За її словами, може бути й комбінована атака.

“Підготовка стратегічної тактичної авіації теж є, але все ж таки пам’ятаємо, що тактика ворога може змінюватись. Необов’язково це буде масова ракетна атака, вона може бути й комбінованою”, – повідомила Наталія Гуменюк.

Вона пояснила, що окупанти тривалий час не виводили у море ракетоносіїв, а зараз на бойовому чергуванні перебуває три ракетних носії – два з яких підводні.

Крім того, Росія отримала нову партію дронів і вже почала їх застосувати для атак України. Втім, окупанти почали використовувати їх для інших цілей.

“Вони намагаються використовувати їх для виявлення протиповітряної оборони, а лише тоді йде ударна хвиля”, – додала Гуменюк.