Сергія Кізя та Юрія Столярчука звільнено з посад заступників керівника ГПУ.

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка звільнив Сергія Кізя та Юрія Столярчука з посад заступників генпрокурора. Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури.

«У зв’язку зі вступом в дію закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» генеральний прокурор Руслан Рябошапка 25 вересня підписав накази про звільнення з посад заступників генерального прокурора С. Кізя та Ю. Столярчука», – йдеться у повідомленні.До слова, Кізь був призначений заступником генпрокурора 3 липня 2019 року; Сторожук обіймав посаду заступника генпрокурора з 1 квітня 2015 року.

Як повідомлялось, раніше Рябошапка звільнив заступника генпрокурора Анжелу Стрижевську, заступника генпрокурора – головного військового прокурора Анатолія Матіоса, першого заступника генпрокурора Юрія Севрука, першого заступника генпрокурора Дмитра Сторожука.

Нагадаємо, 19 вересня Верховна Рада підтримала та проголосувала за закон про реформування Генеральної прокуратури України в Офіс генерального прокурора.