Українські захисники активно виганяють загарбників з нашої країни. Так, сьогодні ЗСУ підняли український прапор у Осокорівці, Херсонської області.

В облраді Херсонщини сказали, що, ймовірно, наші там просуваються.

“Офіційно ми можемо говорити лише про визволення Архангельського та Миролюбівки. Вже є впевненість, що всі контратаки ворога в цих населених пунктах будуть відбиті. Також мережею вже гуляє фото з Осокорівки, на якому захисники України фотографувались біля пам’ятника кавуну”, – сказав Сергій Хлань, депутат Херсонської облради.

Також у мережі є фото біля в’їзду в Михайлівку і в Хрещенівці. Це означає, що Золота Балка також під контролем ЗСУ.

Синьо-жовтий стяг над селом Миролюбівка Херсонської області підняли воїни 128 окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України, саме силами “Закарпатского легіону” з села було вибито російських окупантів. Вражаюче до щему відео показали на сторінці 128 ОГШБр.

“Бійці 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади встановили Державний прапор України на найвищій точці Миролюбівки, що на Херсонщині. Село з боями звільнили штурмовики “Закарпатського легіону”, – повідомили у 128 ОГШБр ЗСУ.

У бригаді також показали вражаюче відео повернення державного прапора на українську землю.

На відео видно, як українські воїни з державним прапором у руках йдуть по зруйнованій обстрілами будівлі, а потім піднімаються на дах найвищої точки у селі.

“Далі буде. Слава Україні!” – багатозначно запевняють у кінці ролика українські герої зі 128 ОГШБр.