У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, яким вносяться зміни до реалізації алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та вводяться значні штрафні санкції за порушення умов їх реалізації.

Законопроектом №5805 від 19.07.2021 пропонується заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння у приміщеннях торговельних організацій, що здійснюють торгівлю продуктами харчування, товарами дитячого асортименту або спортивними товарами.

Продаж таких товарів буде здійснюватися виключно у спеціалізованих стаціонарних торгівельних точках (магазинах), де інші товари, крім перелічених, не продаються.

За порушення цієї норми магазини будуть сплачувати штраф у розмірі десяти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених законом на час сплати штрафу (станом на сьогодні це 23 790 грн).

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.