Завтра, у четвер вітчизняні журналісти матимуть змогу запитати у президента України Володимира Зеленського про все, що вважатимуть за потрібне – у межах, звичайно, політкоректності та загальних правил пристойності.

Анонсовано прес-марафон з Володимиром Зеленським. Глава держави відповідатиме на запитання журналістів протягом усього дня.

Відомо, що місцем проведення стане Kyiv Food Market.

Так представники медіа ставитимуть запитання Главі держави групами по 7-10 осіб:

«Групи змінюватимуть одна одну щопівгодини. Формуватимуться вони за списком акредитації», – додали у прес-службі президента.

Також відомо, що кожне медіа отримає у відповідь на свій лист підтвердження зі вказаним часом для зустрічі з президентом:

«Представники ЗМІ матимуть змогу працювати у прес-центрі, організованому на території Kyiv Food Market, де здійснюватиметься пряма трансляція інтерв’ю», – йдеться у повідомленні.

Марафон транслюватиметься онлайн у соцмережах на офіційних акаунтах Офісу Президента й розпочнеться, нагадаємо, у четвер, 10 жовтня, о 10:00.

Окрім цього варто додати, що нещодавно президент України Володимир Зеленський відвідав виставку «Зброя та безпека», яка триває у Києві, та ознайомився з новітніми розробками військової техніки, озброєння й обладнання.

Зокрема, Глава держави оглянув мобільний комплекс «Нептун», представлений Державним підприємством «ДККБ «Луч» (входить до складу Держконцерну «Укроборонпром»). «Нептун» – комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою, призначений для ураження бойових кораблів.

«Луч» також презентувало протитанкові ракетні комплекси «Стугна-П» і «Корсар», перевізний протитанковий ракетний комплекс «Бар’єр» та переносний протитанковий ракетний комплекс «Скіф».

Президент оглянув стенд Державного підприємства НВК «Іскра», що також входить у ДК «Укроборонпром». Зокрема, Глава держави ознайомився з мобільним оглядовим 3D-радіолокатором, призначеним для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах.

Крім того, Володимир Зеленський відвідав експозиції Державного науково-дослідного інституту МВС України та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Також Президент оглянув безпілотні літальні апарати, вироблені турецькою компанією. 

На експозиції ТОВ «Ібіс» Глава держави ознайомився з пістолетами ножами та набоями.

«У нас повинна бути ще потужніша армія. Ми поважаємо наших військових, дуже радіємо новаторським винаходам українців, конструкторських бюро. Треба бути дуже потужними, щоб армія була справді високого рівня», – сказав Президент у коментарі ЗМІ.