Наразі ще не звільнений президентом України попри власноруч написану заяву голова Великоберезнянської РДА Василь Симочко звинуватив голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля в поширенні неправдивої інформації.

Сьогодні прочитав неправду, яку відносно моєї діяльності розповсюджує офіційний сайт голови Закарпатської ОДА. 

Хочу спростувати цю недостовірну та викривлену інформацію", – написав чиновник на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

З його слів, Великоберезнянська РДА виготовила 15 проектно-кошторисних документацій на дороги районного значення. 6 з них передані ним "в Державну будівельну експертизу у м. Львів, оскільки в Ужгороді питання проходження експертизи тривало довго і безрезультатно".

Зі слів В.Симочка, "по 5 дорогах повторно тривають тендерні процедури. Торги не відбулися перший раз, бо кошти на кожну з цих доріг Закарпатською ОДА закладені в мізерній кількості, потенційним виконавцям не вигідно братися за роботу в таких умовах. 

Як інформує голова Великоберезнянської РДА, "Закарпатською ОДА для ремонту цих 15 районних доріг у 2018 році закладено 6,4 мільйони гривень, що в середньому становить 430 тис. грн на одну дорогу. Загальна протяжність цих доріг сягає 61 кілометр. Багато це коштів чи мало, судіть самі".

Для підтвердження своїх слів В.Симочко оприлюднив посилання на тендерні процедури в системі "ПроЗорро":

А також сфотографувався на тлі вказаної документації.

З його слів, в ОДА знають і про виготовлену документацію, і про оголошені торги.

"Тому розцінюю дану публікацію (авторства Г.Москаля – ред.) як спробу обгрунтувати причини мого звільнення, які ніяк не зв’язані з моєю роботою на посаді голови РДА", – констатує В.Симочко.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"На нараду, яка згадана у публікації, я дійсно не приніс жодної документації, оскільки це парадокс – в ОДА знають реальний стан справ, знають і про документацію, і про тендерні процедури", – повідомив він.

Він іронічно висловив задоволення з того приводу, що його "заява (про звільнення з посади – ред.) швидко відправлена на розгляд у Київ". А також висловив співчуття своєму наступнику на посаді, побажавши йому, проте, успіхів у роботі. Та висловив сподівання, "що новий голова буде відстоювати інтереси громади і не звертати увагу на тимчасову політичну кон’юнктуру!"

Як раніше повідомив на своєму персональному сайті Геннадій Москаль, "протягом 2018 року Великоберезнянська РДА виготовила всього одну проектно-кошторисну документацію – на дорогу «Жорнава-Стужиця». По інших 14 дорогах не зроблено жодного документу, відповідно, не проведені тендери, тому їхній ремонт неможливий. Це найгірші показники з усіх районів Закарпаття".