Порошенко вчора привітав СБУ з розкриттям схеми по фінансуванню терористичної діяльності з доходів від вугілля з окупованих територій.

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбуці екснардеп Семен Семенченко.

Подаємо його слова в оригіналі:

“Саме це стало підставою для блокування трьох проросійських каналів. Єдино що колишній президент поскаржився що «СБУ не надала йому такої інформації 2 роки тому». А так би він і сам давно це зробив. I знову Порошенко бреше.

У лютому 2017 року у розпал Блокади торгівлі з окупантами йому не просто доповідало про це СБУ. До нього публічно зверталися обласні ради, міські ради, районні та селищні ради. З вимогою припинити фінансування тероризму. Ось звернення Львівської обласної ради.

«2 грудня 2016 року було оприлюднено рішення Сєверодонецького суду з розслідування закупівель вугілля державним Центроенерго в так званій ЛНР. У цьому рішенні містяться висновки СБУ про те що 47% від усіх сум які платила Центроенерго за це вугілля 47% йде на фінансування загонів терористів РФ». Ось аналогічне звернення Рівненської обласної Ради.

І таких більше сотні від Рад різних рівнів…

Т.ч. мало того що ще в 2017 БУЛИ висновки СБУ, так було ше рішення суду і про це півроку не тільки кричали по всIм телеканалам і у зверненнях місцевих Рад. Зверненнями безпосередньо до президента, прем’єр міністра і голови ВР Ну а те що всі ці схеми курирував «смотрящий за Центроенерго» громадянин Кононенко (депутат від БПП ) говорить про те що Порошенко не тільки все чудово знав але і був у долях.

Вам не набридло брехати в очі людям, Петро Олексійович?”

“Порошенко складно буде оговтатися після такого.
Не залишив жодного шансу і аргументів на свій захист своїм же реальним і віртуальним прихильникам.


Страж юридичних прав путінської пропаганди він наш “, – коментує останні події ексзаступник Генерального прокурора Давид Сакварелідзе.